Czym się zajmujemy

Nasze Usługi

Przedłużanie Rzęs

Pierwsza aplikacja rzęs poprzedzona jest  konsultacją z klientką. Analiza kształtu oka i wsłuchanie się w oczekiwania klientki to pierwsze elementy, które mają wpływ na efekt końcowy. Zabieg wykonuje stylistka z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. 

Zabieg przedłużania rzęs jest to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega on na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej lub w zależności od docelowego efektu kilku sztucznych do jednej naturalnej. 

Przed zabiegiem dobieramy odpowiednią grubość rzęs i kształt aby uzyskać wymarzony efekt bez obciążenia naturalnych rzęs.

Efekt zabiegu:

 • wydłużenie
 • pogrubienie
 • przyciemnienie
 • podkręcenie

Po aplikacji nie ma potrzeby używania tuszu do rzęs. Możesz się cieszyć wyraźnym spojrzeniem każdego dnia i o każdej porze.

Chcąc się cieszyć stałym efektem, należy co 3 lub 4 tygodnie uzupełniać rzęsy.

Jestem również instruktorem stylizacji rzęs i chętnie dzielę się wiedzą podczas szkoleń indywidualnych – zapraszam.

 

 

Przedłużanie włosów

Dzięki przedłużaniu włosów możemy uzyskać fryzurę, o której zawsze marzyłyśmy. Warto pamiętać o tym, że dzięki tej metodzie możemy także zagęścić włosy i przyciąć je do długości takiej, jaką nosimy na co dzień, Dlatego ten zabieg jest też świetnym wyborem dla pań o długich, zdrowych, ale cienkich włosach.

W naszej pracowni możesz przedłużyć włosy metodą keratynową MINI BONDES. 

To możliwie najmniejsze łączenia o szerokości ok 2 mm, które następnie formuje się w maleńkie, prawie niewidoczne kapsułki. kolor łączenia dobiera się do odcienia naturalnych włosów, dzięki czemu praktycznie są niewidoczne. Łączenia są wykonane z wysokiej jakości włoskiej keratyny.

W zależności od indywidualnych potrzeb Klientki oraz szybkości wzrostu włosów po 2 – 3 miesiącach należy podciągnąć włosy. Zakładając dobrej gatunkowo włosy możesz cieszyć się nimi nawet dwa lata.

Na miejscu doradzę Ci odpowiednią pielęgnację włosów, abyś mogła się cieszyć nimi przez długi okres czasu.

Jestem również certyfikowanym instruktorem przedłużania włosów, dlatego w ofercie naszej pracowni jest także kurs przedłużania włosów. 

Makijaż okazjonalny i na co dzień

Oprawa naszych oczu pewnością jest ważna dla każdej z nas, dlatego warto o nią zadbać na przykład w ważnym dniu.

Makijaż okazjonalny – każdy makijaż jest indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb, staram się podkreślić Twoje piękno i wydobyć blask.

Makijaż próbny ślubny – makijaż próbny jest bardzo istotną częścią przygotowań do ślubu. Podczas takiej wizyty dokładnie omówimy Twoje oczekiwania oraz dopracujemy wszelkie szczegóły 

Makijaż ślubny – dopracowany i indywidualnie dopasowany do Ciebie, abyś poczuła się tego dnia wyjątkowo.

Indywidualna lekcja makijażu – idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce zadbać o swój codzienny lub wieczorowy wygląd. Możesz zabrać ze sobą mamę  lub przyjaciółkę i spędzić kobiecy czas na wspólnej nauce makijażu i lampce prosecco.

LUKSUSOWY PAKIET ŚLUBNY – z dojazdem, zapewnia rezerwację makijażystki oraz fryzjera na wyłączność na cały okres przygotowań do CEREMONI Twojego Ślubu.

BOTOKS 3D Vege włosów.

BOTOKS 3D VEGE na włosy to innowacyjny zabieg regenerujący, którego głównym celem jest głęboka odnowa i odbudowa struktury włosa. Nazwa jego nawiązuje do efektu odmłodzenia i poprawy kondycji. Proces polega na aplikacji specjalnego preparatu na włosy, który wnika w ich strukturę, zapewniając intensywną pielęgnację.

Działa wielokierunkowo:

 • Składniki aktywne penetrują włosy, odbudowując ich uszkodzone części i wypełniając ubytki.
 • Kolagen i biotyna wzmacniają włosy od środka, zwiększając ich odporność na uszkodzenia.
 • Masło i olej arganowy nawilżają włosy, przywracając im zdrowy wygląd i elastyczność. 
 • Silikony tworzą na powierzchni włosa ochronną wastwę, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i termicznymi.

W efekcie zabiegu:

 • włosy stają się gładsze
 • bardziej lśniące
 • bardzo mocno odżywione
 • wyglądają zdrowo

Zabieg jest odpowiedni dla włosów nawet bardzo zniszczonych, suchych, matowych oraz narażonych na częste zabiegi chemiczne. Dzięki głębokiej regeneracji, włosy odzyskują młodzieńczy wygląd i zdrowie.

Scroll to Top