Nasza historia

O NAS

To miejsce, które tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy od 2008 roku i niezmiennie, dla każdej z nas, praca jest pasją, a to przekłada się na jakość usług i atmosferę panującą w gabinecie. Dokładamy wszelkich starań aby każda klientka poczuła się wyjątkowo podczas wizyty. Wsłuchujemy się w potrzeby odwiedzających nas klientek i śledzimy trendy w branży beauty, dlatego nieustannie zdobywamy wiedzę i poszerzamy zakres naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się usługi przedłużania rzęs, przedłużania włosów, makijaż okazjonalny i szkolenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce „szkolenia”

Jesteśmy placówką szkoleniową o numerze referencyjnym                 Na naszych szkoleniach otrzymasz nie tylko certyfikat ukończenia szkolenia w języku polskim i angielskim, ale również zaświadczenie MEN

Stawiamy na jakość.

Angelika

Stylistka rzęs, Instruktor Stylizacji rzęs, właścicielka

Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęłam w 2008 roku, która przerodziła się w ogromną pasję i miłość do stylizacji. Kilka lat później stworzyłam markę Top Lashes by Angelika. Robię wszystko, aby moje produkty i obsługa były na najwyższym poziomie. Pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia na szkoleniach. Na bieżąco śledzę wszystkie nowości związane ze stylizacją i po dokładnej analizie i konsultacji z klientami, najlepsze z nich dołączam do swojej oferty.

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekazuję kursantom na Szkoleniach i Doszkoleniach z zakresu podstawowego oraz zaawansowanego. Uwielbiam wprowadzać swoich kursantów w świat stylizacji rzęs i zaszczepiać w nich miłość do tego zawodu. Szkolenia podstawowe są moim konikiem. Do każdego klienta i kursanta podchodzę indywidualnie. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą ale również wymagającą i dążącą do perfekcji.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą na szkoleniach.

Julita

Stylistka włosów, dyplomowany instruktor

Julita to stylistka włosów z ogromnym doświadczeniem i przede wszystkim wspaniała kobieta, która sprawia, że zabiegi i szkolenia to świetnie spędzony czas. Przedłużaniem włosów zajmuje się od wielu lat i niezmiennie jest to jej ogromna pasja.

W 2022 roku została dyplomowanym Instruktorem Przedłużania włosów i prowadzi profesjonalne szkolenia w naszej Pracowni, które mają na celu:

  • przekazanie ogromu posiadanej wiedzy i odpowiedzi na wiele nurtujących kursantki pytań z dziedziny przedłużania włosów
  • szkolenia jednoosobowe, podczas których główny nacisk stawia na zajęcia praktyczne – doradztwo, pomoc i konsultacja po szkoleniu.

Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie z dużą cierpliwością i chęcią przekazania wiedzy.

Martyna

Makijażystka, szkoleniowiec makijażu dziennego i okolicznościowego

Martyna to totalna pasjonatka makijażu i nienagannego wyglądu skóry twarzy. Jest makijażystką z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym.

Praca z klientkami indywidualnymi:

  • Panny Młode oraz ich bliskie osoby
  • Sesje zdjęciowe biznesowe
  • Konferencje prasowe

Jej pasją jest upiększanie kobiet oraz podkreślanie ich piękna. Pragnie Abyś czuła się w jej makijażu autentyczne i świeżo. 

Zaprasza  Cię również do świata makijażu podczas szkolenia, gdzie możesz porozmawiać i dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat tego jak malować się i pielęgnować swoją cerę. Podpowie Ci jak korzystać ze swoich kosmetyków, które używasz na co dzień i doradzi co powinnaś dorzucić do swojej kosmetyczki.

 

Scroll to Top